🔎
Корзина пуста
Каталог
CALL CENTER
063-247-02-12‎
24/7

Затишна Андорра

19.01.2022

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

Засніжені вершини та запаморочливі спуски – це те, заради чого ми їдемо до цієї крихітної європейської країни. В Андоррі розташовані гірськолижні курорти, відомі на весь світ – ті, які незмінно фігурують у списках найкращих. Познайомимося з ними ближче?
Енкамп

Для відпочинку в Енкампі ви цілком можете зупинитися в одному зі столичних готелів, адже міста розділяє всього 15 хвилин їзди. Курортна зона розкинулася біля підніжжя Піренеїв, на висоті 1 238 метрів. Тут прокладено 210 кілометрів трас – від зелених до чорних. Вони об’єднані швидкісним підйомником з телекабіною Funicamp. У місті також можна відвідати один із численних SPA-центрів, де можна розслабитися та відпочити після активного дня.
Ла-Масана

А біля цього курорту зосереджена вражаюча кількість снігових гармат, тож ви можете бути певними у тому, що гірські схили завжди будуть вкриті густим шаром пухкого снігу. Звідси зручно діставатися до найпопулярніших зон для катання Андорри – усе завдяки сполученню швидкісних ski bus. Ла-Масана – це місце для тих, хто любить не тільки катання на лижах, а й інші спортивні активності. Тут є безліч спортивних центрів та шкіл, де можна навчитися та пограти у сквош або теніс.
Пас-де-ла-Каса

Один із найбільших та найпопулярніших курортів країни, розташований на висоті більш ніж 2 000 метрів неподалік від кордону з Францією. Досвідченим лижникам сподобається тутешнє розмаїття складних трас з різкими перепадами висот. Також тут розташована окрема траса для слалому, халфпайп та окремий підйомник для сноубордистів. Після закінчення лижного дня на курорті відкривається безліч нічних закладів та дискотек, тому його нерідко вибирають для молодіжного відпочинку.


ШОПІНГ

З цієї мандрівки варто прихопити з собою не тільки сувеніри, але й безліч подарунків для себе та близьких. Країна відома завдяки безмитній торгівлі, тож тут можна придбати одяг, техніку  і спортивне спорядження за дуже приємними цінами. Розказуємо, куди податися на вигідний шопінг.


Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийКорзина пуста